מה עושים בתאונת עבודה 

 

מה עושים בתאונת עבודה
השאלה מה עושים בתאונת עבודה היא שאלה שאנשים רבים שואלים את עצמם בעקבות תאונות עבודה כשהסיבה לכך נעוצה בעובדה שבכל הקשור לתאונות עבודה, רב הנסתר על הגלוי. במאמר שלפניכם נפרט שלב אחרי שלב מה עושים בתאונת עבודה על מנת שבמקרה הצורך תדעו בדיוק מה עושים בתאונת עבודה.
חשיבות הפנייה לחדר מיון
לפי כל המומחים בתחום, התשובה לשאלה מה עושים בתאונת עבודה מתחילה במילים: "לגשת ללא דיחוי לחדר מיון" וזאת מפני שברגע התאונה אין באפשרותכם לדעת מה הוא הנזק שנגרם לכם. בנוסף לכך, במידה שתבחרו ללכת לחדר מיון מספר ימים אחרי האירוע, לא ניתן יהיה להוכיח כי הנזקים שנגרמו לכם מקורם באותה תאונת עבודה. סמיכות הפנייה לשעת האירוע הינה קריטית לגובה סכום הפיצויים שתזכו לו בשלב מאוחר יותר, קחו זאת לתשומת לבכם.
כמו כן ייתכן כי התשובה לשאלה מה עושים בתאונת עבודה צריכה להיות מעט ארוכה יותר שכן בנוסף לפנייה לחדר מיון יש להדגיש בפני הרופא שמטפל בכם כי הגעתם לחדר מיון על רקע של תאונת עבודה וכן לציין בפניו את כל סוגי הכאבים שאתם מרגישים ולפרט אודות התאונה כמיטב יכולתכם. מאחר ואנחנו עוסקים בסוגיה של מה עושים בתאונת עבודה, יש לוודא כי במכתב השחרור מצוין שהגעתם לחדר מיון על רקע של תאונת עבודה.
מה עושים בתאונת עבודה לפני הפנייה למיון
אם אתם תוהים מה עושים בתאונת עבודה לפני הפנייה למיון, הצדק עמכם כיוון שאכן חשוב לבצע דבר מה טרם הפנייה למיון. כבר במקום התאונה עליכם לאסוף פרטים מזהים מהעדים לתאונה שישמשו אתכם לצורך יצירת קשר עם העדים במקרה הצורך. כמו כן חשוב לתעד היטב את פרטי התאונה ולציין פרטים חשובים כמו למשל מקום התאונה, נסיבות התאונה, שעת התאונה ועוד.
מה עושים בתאונה לאחר הפנייה למיון?
כעת הגענו לשאלה החשובה – מה עושים בתאונת עבודה לאחר הפנייה למיון? ובכן, מה עושים בתאונת עבודה לאחר הפנייה למיון? יוצרים קשר עם עורך דין נזיקין שמתמחה בתחום של תאונות עבודה. רק עורך דין מומחה לתאונות עבודה שמכיר את החוק מאחור ומלפנים ושמתמצא בדיני העבודה ובהתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי יכול להסביר לכם מה עושים בתאונת עבודה צעד אחרי צעד בדרך לקבלת הפיצויים המגיעים לכם על פי חוק.
כך למשל רוב הסיכויים שכשתשאלו אותו מה עושים בתאונת עבודה, הוא יטרח לוודא כי מילאתם אחרי ההוראות הכתובות לעיל ושקבעתם תור אצל רופא המשפחה שלכם. מרופא המשפחה עליכם לקבל תעודה שנקראת תעודה ראשונית לנפגע בעבודה.
מה עושים בתאונת עבודה – איסוף כל הניירת והמסמכים הרלוונטיים
בנוסף לכל האמור לעיל, כשדנים בשאלה מה עושים בתאונת עבודה חשוב לציין כי חשוב מאוד לאסוף את כל המסמכים הרלוונטיים לתאונה. בין היתר מדובר על צילומי רנטגן, תוצאות כל הבדיקות שעברתם בעקבות התאונה, תיעוד של ההפניות השונות לרפואת מומחים ועוד. דאגו לצלם את כל המסמכים ולשמור העתקים של כל המידע.
מה עושים בתאונת עבודה חשוב גם לפנות להתייעצות עם עו"ד לנזיקין שמתמחה בתאונות עבודה 
לסיכום כל האמור לעיל וכדי לענות על השאלה מה עושים בתאונת עבודה בקצרה יש לשים לב לנקודות הבאות בהקשר של מה עושים בתאונת עבודה:
· לאסוף פרטים מזהים מהעדים שחזו בתאונה.
· לגשת לקבלת טיפול בחדר מיון.
· לגשת לעורך דין לענייני נזיקין שמתמצא בתחום של תאונות עבודה.
· לאסוף את כל הניירת הרלוונטית למקרה.
· לגשת לטיפול ובדיקות אצל רופא המשפחה.
אנחנו מקווים שכעת אתם יודעים בדיוק מה עושים בתאונת עבודה. אנחנו מעוניינים לאחל לכם בריאות שלמה ומקווים שלא תיאלצו לעשות שימוש בידע זה לעולם.

 

 

אם נפגעת בתאונת עבודה, מומלץ לקרוא גם את הפוסטים הבאים שחשובים לכל נפגעי העבודה. לשם קריאת הפוסטים לחץ כאן:

 

מה עושים לאחר תאונות עבודה

 

כיצד לבחור עורך דין לתאונות עבודה

 

זכויות נפגעי תאונות עבודה

 

תביעה כנגד המעביד בתאונת עבודה

 

תביעת נכות מעבודה

 

תביעת מחלקת מקצוע

 

תביעת מיקרוטראומה

 

 תאונת דרכים תאונת עבודה

 

 

 

הפסדי השתכרות בתאונת עבודה

 

 

משרדנו הוא משרד עורכי דין לתאונות עבודה. אנו ממליצים לך להתקשר בהקדם ולקבל ייעוץ.

 

התקשר עכשיו וקבע פגישת ייעוץ ראשונה!

 

 

 

התקשר עכשיו לטלפון 1-800-229-444